קורס תלת מימד

קורס תלת מימד למי מתאים ללמוד קורס מסוג זה

כל אדריכל, מעצב גרפי, מאייר, אנימטור, מעצבי אופנה או פנים וגם רופאים וארכיאולוגים יזדקקו למידע בתחום עיצוב תלת מימד. למעשה כל מי שבמהלך העבודה שלו יידרש לעסוק בתכנון והדמיה יתאים לקורס מסוג זה וגם אנשים שעובדים בתחום האינטרנט וההדמיה יוכלו למצוא דרך להיעזר בו. במקרים רבים יהיה עליכם להגיע עם ידע בסיסי וניסיון בעבודה עם תוכנות אחרות כמו למשל פוטושופ, וידע בתחום של יישומי מחשב. גם שליטה בשפה האנגלית נדרשת שכן התוכנה מתנהלת בשפה האנגלית.

ידע במידול או בשרטוט כמו למשל שליטה בתוכנת אוטוקד תסייע מאוד למי שמתכנן לעבוד בתחום האדריכלי והתכנוני. ישנם בשוק הלימודים גם קורסים ספציפיים כמו קורס שמיועד לאדריכלים בלבד.

מה מטרת הקורס

עיצוב תלת מימד מסייע ליצירה של תמונות וטקסטורות שיוצרות למעשה אשליה תלת ממדית. זו גם המטרה והיא מושגת על ידי שליטה בתוכנה. במהלך קורס כזה יונחלו עקרונות המידול התלת ממדי וסוגים שונים של טכניקות לבניה, בנוסף ניתן להכיר תוכנות מיוחדות שנועדו לעבודה יומיומית ומקלות מאוד את התהליך.

עיצוב של חומרים וטקסטורות ותכנון של הסביבה הפנימית והחיצונית באופן וירטואלי יביאו לעבודה מדויקת יותר שתחסוך זמן וכסף ללקוח. כאמור ניתן להוסיף גם אפקטים שונים ותאורה ולספק אנימציה, גופים, תנועה ומצלמות.

 

 

 

 

השארת תגובה